Oblastní nemocnice Příbram

Firma Vavex spolupracovala při rekonstrukci a dostavbě oblastní nemocnice Příbram coby dodavatel materiálů pro zařízení sálů JIP a zasedací místnosti v křídlech D a C..

zobrazit více

Ukázka realizace – veletrh Mobytex Brno – tapeta Grandeco LU-07–05–6

Ukázka realizace vliesové tapety na zeď Grandeco LU-07–05–6 na mez...

zobrazit více

Chcete bleskově proměnit svůj byt? Tapety se o to postarají!

Vavex vyrábí tapety úplně pro všechny. Zútulní dětský, teenagerovský i pokoj pro „dospěláky“ a vytvoří tak unikátní atmosféru vašeho interiéru, ať je Vám půl roku nebo sto let. Chcete bleskově proměnit svůj byt? Tapety se o to postarají!

zobrazit více

Lepení vliesových tapet

Vliesové tapety: jsou vhodné pro veškeré podklady, stěny, zdi, stropy atd., opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové p..

zobrazit více

Lepení vinylových tapet

Vinylové tapety: jsou vhodné do všech typů interiérů (zdi, sádrokartony, umakart, různé omyvatelné nátěry). V závislosti na množství a kvalitě vrchní vinylové vrstvy je možno tapety použít pro různé účely. Koupelnové tapety je možné použít do vlhkého prostředí, např. do koupeln..

zobrazit více

Lepení papírových tapet

Papírové tapety: jsou vhodné do všech interiérů, nehodí se však do vlhkého prostředí a ani na stěny, které hodně praskají. Stěny místnosti důkladně očistěte a vyrovnejte nerovnosti, např. stěrkou. Staré tapety na zeď a vodou rozpustnou malbu odstraňte, nejlépe vodou nebo odstra..

zobrazit více

Druhy tapet dle použitého materiálu

Papírové tapety mají obvykle jednu nejvýraznější výhodu oproti jiným a touto výhodou je nízká cena. Vinylové tapety na zeď jsou vhodné do všech typů interiérů (zdi, sádrokartony, umakart, různé omyvatelné nátěry). Vliesové tapety je relativně nový druh tapet a díky jednoduchému..

zobrazit více

Ukázka realizace – tapeta Eijffinger Bloom 340099

Ukázka realizace jemné vliesové tapety Eijffinger Bloom 340099. Eijffinger Bloom 340099 je vliesová tapeta vyrobena ze speciální buničiny a polyesterových vláken...

zobrazit více

Příprava před lepením tapet

Před tapetováním zkontrolujte symboly,které jsou důležité při nákupu a následnou prací s tapetami. Tapetujte vždy tapetami jedné výrobní série! Všechny tapety by měly mít stejné výrobní číslo, abyste dosáhli stejného odstínu. Podklad musí být rovný, čistý, nemastný, zbavený vš..

zobrazit více

Moderní tapety a bytový textil z veletrhu Heimtextil 2016 ve Frankfurtu

Frankfurtské výstaviště otevřelo své brány 12. ledna do 15. ledna 2016. Za 4 dny, zde prošlo více než 69 tisíc návštěvníků z celého světa. Ano, hovoříme o jednom z největších ...

zobrazit více

Trendy pro stěny

Trendy pro stěny. Dekoratéři a tvůrci bytového designu pro nás každým rokem nachystají novou paletu barevných odstínů. které vládnou aktuální sezoně interiérového vybavení a bytových dekorací. Které módní barvy letos vtrhnou do našich domovů?

zobrazit více

Nová kolekce tapet My Home

Na letošním mezinárodním veletrhu Heimtextil, který se koná každoročně v lednu ve Frankfurtu nad Mohanem, představuje česká značka Vavex novou ucelenou kolekci My Home.

zobrazit více

Tapety trochu jinak...

Nebývá častým zvykem, že česká firma osloví designéra, aby pro ni vymyslel něco nového a neotřelého. Výjimka však potvrzuje pravidlo. A tak vznikla designová značka tapet PaperJoe, pod níž je podepsána Eva Hanzalová.

zobrazit více
1 2 3 4

© 2010 - 2018 VAVEX | Ochrana osobních údajů | Cookies

Developed by: Smartim

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >