Hotel Metropol Praha

Čtyřhvězdičkový hotel Metropol, který získal Cenu Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR v soutěži Stavba roku 2007, vznikl přestavbou bývalé administrativní budovy...

zobrazit více

Pomáháme dětem

Z každé prodané tapety kolekce Krtka darujeme 3 Kč na dobrou věc. Výtěžek bude věnován Nadaci Terezy Maxové dětem.

zobrazit více

Hotel Marriott s nejvyšším standardem v Plzni

V tomto hotelu provedla firma VAVEX 1990 dodávku a montáž kontraktačních tapet LEN-TEX(Chodby, pokoje, kongresové sály) – 16 550 m2 tapet Len-Tex..

zobrazit více

Čtyřhvězdičkový hotel Marriott Airport Praha Ruzyň

Firma Vavex 1990 s.r.o. v tomtu hotelu provedla montáž a dodávku kontraktačních tapet LEN-TEX (Chodby, pokoje, kongresové sály), celkem 13 900 m2 tapet Len-Tex..

zobrazit více

Oblastní nemocnice Příbram

Firma Vavex spolupracovala při rekonstrukci a dostavbě oblastní nemocnice Příbram coby dodavatel materiálů pro zařízení sálů JIP a zasedací místnosti v křídlech D a C..

zobrazit více

Ukázka realizace – veletrh Mobytex Brno – tapeta Grandeco LU-07–05–6

Ukázka realizace vliesové tapety na zeď Grandeco LU-07–05–6 na mez...

zobrazit více

Chcete bleskově proměnit svůj byt? Tapety se o to postarají!

Vavex vyrábí tapety úplně pro všechny. Zútulní dětský, teenagerovský i pokoj pro „dospěláky“ a vytvoří tak unikátní atmosféru vašeho interiéru, ať je Vám půl roku nebo sto let. Chcete bleskově proměnit svůj byt? Tapety se o to postarají!

zobrazit více

Lepení vliesových tapet

Vliesové tapety: jsou vhodné pro veškeré podklady, stěny, zdi, stropy atd., opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové p..

zobrazit více

Lepení vinylových tapet

Vinylové tapety: jsou vhodné do všech typů interiérů (zdi, sádrokartony, umakart, různé omyvatelné nátěry). V závislosti na množství a kvalitě vrchní vinylové vrstvy je možno tapety použít pro různé účely. Koupelnové tapety je možné použít do vlhkého prostředí, např. do koupeln..

zobrazit více

Lepení papírových tapet

Papírové tapety: jsou vhodné do všech interiérů, nehodí se však do vlhkého prostředí a ani na stěny, které hodně praskají. Stěny místnosti důkladně očistěte a vyrovnejte nerovnosti, např. stěrkou. Staré tapety na zeď a vodou rozpustnou malbu odstraňte, nejlépe vodou nebo odstra..

zobrazit více

Druhy tapet dle použitého materiálu

Papírové tapety mají obvykle jednu nejvýraznější výhodu oproti jiným a touto výhodou je nízká cena. Vinylové tapety na zeď jsou vhodné do všech typů interiérů (zdi, sádrokartony, umakart, různé omyvatelné nátěry). Vliesové tapety je relativně nový druh tapet a díky jednoduchému..

zobrazit více

Ukázka realizace – tapeta Eijffinger Bloom 340099

Ukázka realizace jemné vliesové tapety Eijffinger Bloom 340099. Eijffinger Bloom 340099 je vliesová tapeta vyrobena ze speciální buničiny a polyesterových vláken...

zobrazit více

Příprava před lepením tapet

Před tapetováním zkontrolujte symboly,které jsou důležité při nákupu a následnou prací s tapetami. Tapetujte vždy tapetami jedné výrobní série! Všechny tapety by měly mít stejné výrobní číslo, abyste dosáhli stejného odstínu. Podklad musí být rovný, čistý, nemastný, zbavený vš..

zobrazit více
1 2 3 4

© 2010 - 2019 VAVEX | Ochrana osobních údajů | Cookies

Developed by: Smartim

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >