Prodejna v Příbrami (Balonka)

Studio koupelen a tapet v Příbrami (na Balonce)

Snažili jsme se do Příbrami přinést něco výjimečného, proto jsme se pustili v roce 2022 do celkové rekonstrukce. Nyní vás již můžeme přivítat v našem novém studiu koupelen o rozloze 1000 m². Moderní koupelnová řešení, které v našem městě nemají obdoby a zároveň dostupná pro každého. Sledujeme světové designové trendy a vy si je k nám můžete přijít prohlédnout.

Vybere si každý, protože naše nabídka je široká - od luxusních dlažeb v největším formátu 160x320 cm po super výhodné ekonomické obklady. Designová italská umyvadla a vodovodní baterie, ale i jejich cenově výhodné alternativy. WC klosety všech možných druhů a tvarů. Radiátory, vany, doplňky a zkrátka vše, co nejen do koupelny patří… Rádi pro vás najdeme to pravé řešení a vytvoříme zdarma 3D vizualizaci.

Kromě koupelen můžete v našem studiu vybírat také ze široké nabídky tapet, které jsou buď z naší produkce či z produkce světových výrobců tapet, které na českém trhu zastupujeme.

Otevírací doba po – pá

7 – 18 h

so 8 – 12 h
Adresa Dělostřelecká 330
Příbram 261 01
Telefon 777 004 018
(Plavcová Jitka)
balonka@vavex.cz
Autobusem Zastávka: „Příbram, Disa“
Linky: 4A, 4B
Autem N: 49°42.11402'
E: 14°0.22530'

Nabízený sortiment:

Tapety vliesové, vinylové, papírové, samolepicí, přetíratelné, fototapety, obrazy, samolepky, dekorační látky, záclony, koberce, lina, lišty, stropnice, obklady a dlažby, sanitární keramika, koupelnové předložky a vše co potřebujete k vybavení koupelny.