3D dekorační panely jako dominanta stěny za postelí
Interiér ložnice od designérky Hedviky Novotné s použitím dekoračních panelů.
Realizace dětského pokojíčku pro školačku
Podívejte se na realizaci dětského pokojíčku pro malou školačku od designérky Dáši Laušmannové.
Realizace chodby - digitální tisk
Podívejte se na realizaci chodby od Kamily Douděrové, která do interiéru navrhla tapetu, kterou jsme vytiskli digitálně.
Realizace ložnice s tapetou z kolekce Scandi Cool
Podívejte se na realizaci ložnice od Kamily Douděrové, která do interiéru použila tapetu z kolekce Scandi Cool.
Vizualizace ložnice s luxusní vliesovou tapetou
Podívejte se na vizualizaci od designérky Petry Kopecké, která ve svém návrhu použila luxusní vliesovou tapetu z kolekce Wall Fabric.
Vizualizace obývacího pokoje s tapetou z kolekce Vavex 2021
Podívejte se na další vizualizaci od designového studia Foxy Dizajn, kteří do interiéru použili tapetu na zeď z kolekce Vavex 2021.
Vizualizace dětského pokoje s barevnou tapetou z kolekce Rice
Podívejte se na krásnou vizualizaci od designérky Báry Baštové z Interiérová laboratoř, která použila barevnou vliesovou dětskou tapetu na zeď z kolekce Rice of Eijffinger.
Realizace ložnice s fototapetou na zeď New York
Podívejte se na realizaci od Rossy Design s fototapetou na zeď, která nese fotografii New Yorku.
Realizace pokoje s tapetou na zeď z kolekce Aurora
Podívejte se na další realizaci od našeho zákazníka. Tentokrát se jedná o tapetování pokoje s vliesovou tapetou na zeď z kolekce Aurora.
Realizace zimní jídelny s jemnou tapetou
Podívejte se na další realizaci. Tentokrát se jedná o tapetování jídelny s jemnou tapetou na zeď od výrobce BN International. Návrhu a realizace se zhostila Dáša Laušmanová z Rossy Design.
Realizace ložnice s naší exkluzivní tapetou z kolekce Wll-for
Podívejte se na další realizaci. Tentokrát se jedná o tapetování ložnice s naší nádhernou jemně metalickou tapetou. Ložnici navrhla a zrealizovala designérka Dáša Laušmannová z Rossy Design.
Realizace růžového baletního pokoje pro holčičku
Podívejte se na další krásnou realizaci. Tentokrát se jedná o vytapetování holčičího pokoje s tapetou s motivem baletky a hvězdiček. Návrhu a realizace se zhostila Olina Puchalová z Delicato Design.
Realizace s obrazovou tapetou Ben 10
Podívejte se na další vydařenou realizaci. Tentokrát se jedná o vytapetování klučičího pokoje obrazovou tapetou s motivem sfi-fi postavy Ben 10. Návrhu a realizace se zhostila Olina Puchalová z Delicato Design.
Vizualizace s obrazovou tapetou mapy světa
Podívejte se na krásnou vizualizaci od designérky Martiny Duplinské z Eko-interiér, která použila vliesovou obrazovou tapetu na zeď z kolekce Let´s play.
Realizace pokoje milovníka vesmíru s tapetou od AG Design
Podívejte se na další vydařenou realizaci. Tentokrát se jedná o vytapetování pokoje milovníka vesmíru s obrazovou tapetou od výrobce AG Design. Návrhu a realizace se zhostila Dáša Laušmannová z Rossy Design.