2 kolegyně si vytapetovaly kancelář
Naše dvě kolegyně se rozhodly, že si vytapetují vlastní kancelář a vybraly si k tomu tapetu z kolekce Vavex 2021. Podívejte se, jak se jejich dílo vydařilo.
Rozhovor se Zdeňkem Hrabovským - tiskařem z naší firmy Vavex
Přečtěte si rozhovor s našim tiskařem Zdeňkem Hrabovským, který ve společnosti Vavex pracuje již 25 let. Dozvíte se například, jaké motivy se nejčastěji tisknou, a jak se výroba tapet změnila od 90. let.
Diskuze – důležitost designu z hlediska exportního úspěchu
Podívejte se na video, kde majitel naší společnosti Václav Velát a Lukáš Pejchal ze společnosti Clap Design zodpověděli mnoho otázek z hlediska exportního úspěchu. Diskuse byla součástí doprovodného programu CzechTrade na festivalu Designblok21.
Jak se vyrábí naše tapety na zeď?
Než se tapeta na zeď dostane k zákazníkovi, je před ní dlouhá cesta. Jako jediný výrobce tapet v České republice jsme pro Vás připravili zajímavý článek, kde se dozvíte, jak naše společnost Vavex vyrábí tapety.
České tapety Vavex v Japonsku
S tapetami Vavex se nesetkáte pouze v Čechách. Za 30 let našeho působení se rozutekly do celého světa. Svou cestu si našly dokonce také do Země vycházejícího slunce.
Rozhovor s Petrem Havrlíkem – grafikem Vavexu
Přečtěte si rozhovor s grafikem firmy Vavex. Dozvíte se například, jaká část jeho práce ho baví nejvíce. Také se dozvíte, jaké originální tapety si zákazníci nechají nejčastěji tisknout.
Veletrhy interiérového designu
Veletrhy jsou výbornou příležitostí, jak představit své nejnovější produkty, navázat nové kontakty nebo diskutovat o nových trendech v odvětví. Naše designové tapety na zeď se každoročně objevují na veletrhu Heimtextil v Německu a letos nově naše tapety představíme na veletrhu Maison&Objet v Paříži.
Výroba obalů

Výroba obalů

08.09.2021
Ve Vavexu nevyrábíme pouze tapety na zeď. S příchodem nových technologií průběžně hledáme, jak využít starší stroje. Začali jsme tisknout dárkové balicí papíry, zejména ty vánoční. U těch jsme ale neskončili...
Veletrh Maison&Objet 2021
Ve dnech 9.9.-13.9. jsme se prvně zúčastnili veletrhu Maison&Objet v Paříži.