Reference

Vizualizace dětského pokoje s barevnou tapetou z kolekce Rice

18 13:27:00. leden 2022

Podívejte se na krásnou vizualizaci od designérky Báry Baštové z Interiérová laboratoř, která použila barevnou vliesovou dětskou tapetu na zeď z kolekce Rice of Eijffinger.

zobrazit více

Realizace ložnice s fototapetou na zeď New York

18. leden 2022

Podívejte se na realizaci od Rossy Design s fototapetou na zeď, která nese fotografii New Yorku.

zobrazit více

Realizace pokoje s tapetou na zeď z kolekce Aurora

07 13:50:00. leden 2022

Podívejte se na další realizaci od našeho zákazníka. Tentokrát se jedná o tapetování pokoje s vliesovou tapetou na zeď z kolekce Aurora.

zobrazit více

Realizace zimní jídelny s jemnou tapetou

07 13:35:00. leden 2022

Podívejte se na další realizaci. Tentokrát se jedná o tapetování jídelny s jemnou tapetou na zeď od výrobce BN International. Návrhu a realizace se zhostila Dáša Laušmanová z Rossy Design.

zobrazit více

Realizace ložnice s naší exkluzivní tapetou z kolekce Wll-for

07. leden 2022

Podívejte se na další realizaci. Tentokrát se jedná o tapetování ložnice s naší nádhernou jemně metalickou tapetou. Ložnici navrhla a zrealizovala designérka Dáša Laušmannová z Rossy Design.

zobrazit více

Realizace s obrazovou tapetou Ben 10

20. prosinec 2021

Podívejte se na další vydařenou realizaci. Tentokrát se jedná o vytapetování klučičího pokoje obrazovou tapetou s motivem sfi-fi postavy Ben 10. Návrhu a realizace se zhostila Olina Puchalová z Delicato Design.

zobrazit více

Realizace růžového baletního pokoje pro holčičku

20. prosinec 2021

Podívejte se na další krásnou realizaci. Tentokrát se jedná o vytapetování holčičího pokoje s tapetou s motivem baletky a hvězdiček. Návrhu a realizace se zhostila Olina Puchalová z Delicato Design.

zobrazit více

Vizualizace s obrazovou tapetou mapy světa

16. prosinec 2021

Podívejte se na krásnou vizualizaci od designérky Martiny Duplinské z Eko-interiér, která použila vliesovou obrazovou tapetu na zeď z kolekce Let´s play.

zobrazit více

Realizace pokoje milovníka vesmíru s tapetou od AG Design

08. prosinec 2021

Podívejte se na další vydařenou realizaci. Tentokrát se jedná o vytapetování pokoje milovníka vesmíru s obrazovou tapetou od výrobce AG Design. Návrhu a realizace se zhostila Dáša Laušmannová z Rossy Design.

zobrazit více

Vizualizace dětského pokoje pro 2 školáky

30. listopad 2021

Podívejte se na krásnou vizualizaci od designérky Andrey Kilianové z Muuza cz, která použila 3 vliesové tapety na zeď od výrobce Eijffinger.

zobrazit více

Realizace chodby s tapetou na zeď z kolekce Floral Kingdom

30. listopad 2021

Podívejte se na další realizaci. Tentokrát se jedná o tapetování chodby s geometrickou tapetou na zeď z kolekce Floral Kingdom.

zobrazit více

Realizace ložnice s květinovou tapetou od Eijffinger

16. listopad 2021

Podívejte se na další realizaci. Tentokrát se jedná o tapetování ložnice s romantickou květinovou tapetou na zeď od výrobce Eijffinger. Návrhu a realizace se zhostila Ana Alačková z A design.

zobrazit více

Realizace schodiště s tapetou na zeď z kolekce Passenger

05. listopad 2021

Podívejte se na další realizaci. Tentokrát se jedná o tapetování 5,5m vysoké stěny, se kterou si výborně poradili z Atlas Decor Atelier.

zobrazit více

Vizualizace dětského pokoje s tapetou z kolekce Let´s play

04. listopad 2021

Podívejte se na krásnou vizualizaci od designérky Martiny Duplinské z Eko-interiér, která použila vliesovou dětskou tapetu na zeď z kolekce Let´s play.

zobrazit více

Digitální tisk - realizace domu pro seniory v Olomouci

21. říjen 2021

Podívejte se, jak prokoukly prostory domu pro seniory v Olomouci. Jedná se o realizaci designérky Petry Šigutové z Šigutova Design.

zobrazit více
1 2 3 4

© 2010 - 2022 VAVEX | Ochrana osobních údajů | Cookies

Developed by: Smartim

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >