Reference

Pětihvězdičkový Hotel KINGS COURT

15. únor 2021

Vysoká kvalita kontraktačních tapet Len-Tex byla zvolena při rekonstrukci pětihvězdičkového hotelu KINGS COURT, který se nachází v historickém centru Prahy.

zobrazit více

Citlivá realizace dívčího pokoje s tapetami Eijffinger

19. březen 2018

Dívčí pokoj o rozloze 12 m² - a nejen s tím bojovala interiérová designérka Ana Alačkova, jak se jí to podařilo, můžete posoudit sami.

zobrazit více

Telefonní budka v bytě pro nás není problém

01. září 2017

Představujeme Vám velmi zdařilou realizaci ostravské designérky Ireny Špillerové – tentokrát v návrhu bytu pro mladého muže.

zobrazit více

Realizace tentokrát z ložnic malých i velkých.

01. srpen 2017

Realizace tentokrát z ložnic malých i velkých. V těchto horkých dnech by všichni nejraději zalezli někam do stínu, nic nedělali a jen se váleli. Nechte se tedy inspirovat další realizací našich tapet, od návrhářky Terezy Drozd...

zobrazit více

Realizace od designérky Terezy Drozd

24. červenec 2017

Nechte se inspirovat lehkou a nevtíravou realizací našich tapet v obývacím pokoji ve Frenštátě, nebo malým "retrem" na chalupě v Hořečkách,- a třeba pozvěte někoho na sbírku motýlů... realizace od designérky Terezy Drozd...

zobrazit více

Útulná jídelna s tapetou z kolekce Chic Structures

21. červen 2017

Při rekonstrukci jídelny byla zvolena k instalaci na stěnu vedle jídelního stolu tapeta z katalogu Chic Structures č. CH4001. Tento jemný geometrický vzor v šedých, béžových a krémových odstínech pomohl dotvořit interiér s velmi útulnou atmosférou...

zobrazit více

Tapeta z kolekce 24 Carat v obývacím pokoji

22. březen 2017

V tomto pokoji byla na stěnu použita vliesová tapeta z kolekce 24 Carat. Jedná se o luxusní kolekci tapet, která vás zaujme jednoduchými vzory se stříbrnými a zlatými odlesky.

zobrazit více

Tapety Eijffinger v dětském pokoji

21. březen 2017

V tomto studentském pokoji byla jako dominanta stěn použita vliesová tapeta 347543 z kolekce Script od světového výrobce tapet Eijffinger. Tapeta s černým základem a jemnými šedými kostičkami, byla...

zobrazit více

Tapety Vavex v rodinném domě

20. březen 2017

Při rekonstrukci rodinného domu byli použity tapety Atlas. Konkrétně exkluzivní metalická mramorová vliesová tapeta 5058-5 z kolekce 24 Carat, která se perfektně doplňuje s krbovou vložkou umístěnou v pokoji.

zobrazit více

Rekonstrukce bytu s použitím tapet Eijffinger

01. březen 2017

Rekonstrukce bytu s tapetami Eijffinger. V této realizaci byli použity tapety holandského výrobce Eijffinger. Konkrétně vliesová tapeta 347563 z kolekce Script, která dodává interiéru nádherný nádech retra.

zobrazit více

Hotel Millenium Karlovy Vary

10. leden 2017

LUXURY WELLNESS & SPA HOTEL MILLENIUM svým širokým zaměřením a množstvím služeb oslovuje všechny věkové kategorie a zároveň všechny možné cíle hostů proč Hotel MILLENIUM a lázeňské město Karlovy Vary navštívit a strávit zde krásný čas.

zobrazit více

Hotel Lions Nesuchyně

10. leden 2017

Hotel Lions, školící středisko Nesuchyně. Nachází se ve velmi pohostinné a klidné krajině s velkými možnostmi sportovního a turistického vyžití.

zobrazit více

Hotel Metropol Praha

26. červenec 2016

Čtyřhvězdičkový hotel Metropol, který získal Cenu Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR v soutěži Stavba roku 2007, vznikl přestavbou bývalé administrativní budovy...

zobrazit více

Hotel Marriott s nejvyšším standardem v Plzni

05. červenec 2016

V tomto hotelu provedla firma VAVEX 1990 dodávku a montáž kontraktačních tapet LEN-TEX(Chodby, pokoje, kongresové sály) – 16 550 m2 tapet Len-Tex..

zobrazit více

Čtyřhvězdičkový hotel Marriott Airport Praha Ruzyň

05. červenec 2016

Firma Vavex 1990 s.r.o. v tomtu hotelu provedla montáž a dodávku kontraktačních tapet LEN-TEX (Chodby, pokoje, kongresové sály), celkem 13 900 m2 tapet Len-Tex..

zobrazit více
1 2

© 2010 - 2021 VAVEX | Ochrana osobních údajů | Cookies

Developed by: Smartim

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >