23.2.2021

VAVEX je tu s vámi už 30 let

V květnu roku 2020 tomu bylo 30 let od vzniku naší firmy Vavex. 30 let, 10950 dní nebo 262 800 hodin. Jsme opravdu rádi, že jste tu s námi a žijete náš příběh. Největší radostí pro nás je, že za tři dekády našeho fungování jsme pomohli nespočetně lidem dotvořit jejich dům či byt na místo, které mohou nazývat domovem.

O tapetách víme vše!

Na první pohled vypadá tapeta jen jako dekorativní papír na zeď. I během našeho fungování jsme se setkali s názory, že tapety nejsou přece žádná věda. Možná i díky tomu, že tapety bereme jako umění, jsme dnes českou špičkou. Svět tapet je rozmanitý a stejně taková byla i naše cesta. Začali jsme s málem, ovšem brzy jsme zastupovali první zahraniční firmy na tuzemském trhu. Otevřeli jsme vlastní obchodní síť, začali dodávat do obchodních řetězců. To vše vedlo ke splnění našeho snu – otevření továrny Vavex v Teplicích.

Naše vlastní továrna nám dala svobodu tvořit a rozvíjet nabídku tapet ještě více, než tomu bylo doposud. Neustále pracujeme na nových technologiích a vzorech, díky kterým můžeme vyrábět i exkluzivní a luxusní kolekce nejen na papírovém podkladu, ale i vliesové tapety. České tapety Vavex se časem rozutekly do celého světa a dnes zdobí zdi nejednoho zahraničního hotelu či vily.

Skvělé tapety od skvělých lidí

Úspěch našich tapet stojí hlavně na lidech, kteří se rozhodli spojit svůj život s Vavexem. Naši zaměstnanci jsou bez nadsázky odhodlaní profesionálové. Někteří kolegové jsou tu s námi dokonce od samého začátku! Jsme hrdí, že průměrná doba strávená ve Vavexu je 12 let. Skvělý kolektiv lidí, kteří vkládají do Vavexu své srdce. Můžeme říci, že ačkoliv nás nepojí příbuzenské poměry, jsme rodinná firma. Děkujeme!

Posunutá sláva

Kvůli okolnostem roku 2020 jsme museli oslavy odložit. Kdy se budeme moct všichni bezpečně sejít a oslavit tři dekády Vavexu je zatím ve hvězdách, ale není netřeba klesat na mysli. My ve Vavexu, totiž slavíme každý den. Vavex je důkazem, že i na první pohled nereálné sny se mohou plnit. Chce to jen čas, píli a ten správný tým lidí. A těm ze srdce děkujeme.