Firemní prodejny tapet

Prodejna v Příbrami (Balonka)

Prodejna v Příbrami (Balonka)

Dělostřelecká 330, Příbram 261 01
Po-Pá: 7:00–18:00, So: 8:00–12:00
tel: 777 004 018 (Plavcová Jitka)
e-mail: balonka@vavex.cz

Prodejna v Ostravě

Prodejna v Ostravě

(Husův sad) Přívozská 899/22 Moravská Ostrava 702 00
Po, St, Čt, Pá: 8:30-16:00 | Út: 8:30-17:00
tel.: 777 004 036 (Krupová Kateřina)
e-mail: ostrava@vavex.cz

Prodejna v Teplicích

Prodejna v Teplicích

Stanová 2, Teplice 415 01
Po–Pá 8:00–17:00, So 8:30–12:00
tel.: 777 004 024 (Haasová Dagmar)
e-mail: teplice@vavex.cz

Prodejna v Praze

Prodejna v Praze

Na Hrobci 2034/7, Praha 2 – Nové Město 128 00 (rohový dům)
Po-Pá: 10:00–18:00, So: 10:00–13:00
tel.: 777 004 015 ( Kotková Sabina )
e-mail: praha@vavex.cz

Prodejna v Brně ( není odběrním místem e-shopu )

Prodejna v Brně ( není odběrním místem e-shopu )

Kotlářská 27, Brno 602 00
Po, St, Pá: 8:00–17:30, Út, Čt: 9:00-16:30, So 8:30 – 11:30
tel.: 530 311 395, 603 165 930 (Lebedová Ivana)
e-mail: brno@vavex.cz




Partnerské prodejny tapet

Nejsou odběrným místem eshopu

Top styl interier s. r. o. (Brno)

Top styl interier s. r. o. (Brno)

Údolní 608/41, Brno-střed 602 00
Po-Pá: 10:00–12:00 13:00–18:00 | So-Ne: Zavřeno
tel.: +420 542 210 628, +420 774 265 945, fax +420 542 212 567
e-mail: p.brno@topstylinterier.cz

© 2010 - 2019 VAVEX | Ochrana osobních údajů | Cookies

Developed by: Smartim

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >