Tapety pro hotely

Tapety pro hotely by měly splňovat nejpřísnější technické požadavky na odolnost proti nárazům, požární odolnost a v neposlední řadě by měly mít snadnou údržbu - tzn. omyvatelnost (otěruvzdornost).

Kontraktační tapety 

Všechny tyto vlastnosti splňují tzv. kontraktační tapety zn. Lentex. Kontraktační je nazýváme z důvodu, že se vyrábějí na zakázku přímo pro daný projekt, jako např. hotel, administrativní prostory, nemocnice apod. Americká firma Lentex zvolila pro tyto tapety textilní podklad s nánosem vinylu, a to v šíři 136 cm a návinu rolí 30-50 bm. Výroba těchto tapet na zakázku je vhodná pro plochy od 1000 m2.

Vyberte si ty pravé tapety

Vzory je možné vybírat z několika vzorkovnic, kde je cca 200 motivů, každý ve 30-50 barevných provedeních, které jsou k dispozici na našich prodejnách.

Výběr nejprodávanějších vzorů v množství cca 300m2  máme skladem a je možné si je prohlédnout zde.

Kromě těchto kontraktačních tapet je samozřejmě možné použít pro hotely i jakékoliv jiné kvalitní vinylové tapety (doporučujeme plošnou hmotnost 340- 540 g/m2) od firem Atlas Walcoverings, Sirpi, Eijffinger apod.

Možnost výroby tapety na zakázku

Do veřejných prostor nebo designových hotelů navrhují designéři vlastní vzory, které jsme schopni pro Vás vyrobit na zakázku i ve velmi malém množství na našem digitálním tiskovém stroji s latexovou technologií.

Tapety od začátku až do konce

Pokud budete mít zájem o celkovou realizaci včetně vytapetování, neváhejte nás kontaktovat. Máme za sebou celou řadu investičních projektů, při kterých jsme realizovali zakázky od těch nejmenších, až po kompletní tapetování hotelů s výměrou 15 - 20.000m2. Viz. reference.

© 2010 - 2021 VAVEX | Ochrana osobních údajů | Cookies

Developed by: Smartim

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >