Vavex in the media

Naše kolekce My Dream v Českém Exportérovi

V Českém Exportérovi na str. 24 a 25 najdete článek týkající se zrodu naší digitálně tištěné kolekce MY DREAM.

zobrazit více

Naše kolekce MY DREAM na veletrhu Design Shaker

Naše tapety z digitálně tištěné kolekce MY DREAM na veletrhu Design Shaker v březnu v Praze – Letňany.

zobrazit více

Designové tapety na míru od českého výrobce

Designové tapety na míru od českého výrobce Naše tapety jsou vhodné nejen do interiéru domácností, ale také například do hotelů, jak se můžete dočíst v článku časopisu INSPIRATI o naší společnosti...

zobrazit více

Originální vzory tapet inspirované přírodou

Nudí Vás bledé stěny, v jejichž sevření žijete? Přichází čas na změnu. Přírodní motivy luxusních vliesových tapet nabízené společností Vavex dodají Vašemu interiéru nový rozměr. Originální vzory jako vystřižené z filmů s Al Caponem, designové tapety s výraznou texturou a vzory ..

zobrazit více

Lidové noviny – Tapety už nejsou stigmatem z paneláků – 19.12.2016

Napsali o nás, nyní v Lidových novinách... Časy, kdy se na tapety hledělo jako na přežitek ze socialistických dob, jsou dávno pryč.

zobrazit více

Foto Inspirace a Trendy 2016

Foto Inspirace a Trendy 2016 – uveřejněno v časopise Interiéry při příležitosti prezentace na veletrhu For Furniture a Design Shaker. Třetí ročník expozice o interiérových trendech – kompozice a vzorkovnice tradičních a netradičních materiálů..

zobrazit více

Interiéry – časopis pro designéry, architekty a profesionály z oboru interiérů

Tapety jsou v interiérovém designu oblíbené téma, jsou hravé, inspirativní a dokážou posunout interiér o několik stupňů výš za relativně malé náklady...

zobrazit více

Chcete bleskově proměnit svůj byt? Tapety se o to postarají!

Vavex vyrábí tapety úplně pro všechny. Zútulní dětský, teenagerovský i pokoj pro „dospěláky“ a vytvoří tak unikátní atmosféru vašeho interiéru, ať je Vám půl roku nebo sto let. Chcete bleskově proměnit svůj byt? Tapety se o to postarají!

zobrazit více

Moderní tapety a bytový textil z veletrhu Heimtextil 2016 ve Frankfurtu

Frankfurtské výstaviště otevřelo své brány 12. ledna do 15. ledna 2016. Za 4 dny, zde prošlo více než 69 tisíc návštěvníků z celého světa. Ano, hovoříme o jednom z největších ...

zobrazit více

Trendy pro stěny

Trendy pro stěny. Dekoratéři a tvůrci bytového designu pro nás každým rokem nachystají novou paletu barevných odstínů. které vládnou aktuální sezoně interiérového vybavení a bytových dekorací. Které módní barvy letos vtrhnou do našich domovů?

zobrazit více

Nová kolekce tapet My Home

Na letošním mezinárodním veletrhu Heimtextil, který se koná každoročně v lednu ve Frankfurtu nad Mohanem, představuje česká značka Vavex novou ucelenou kolekci My Home.

zobrazit více

Tapety trochu jinak...

Nebývá častým zvykem, že česká firma osloví designéra, aby pro ni vymyslel něco nového a neotřelého. Výjimka však potvrzuje pravidlo. A tak vznikla designová značka tapet PaperJoe, pod níž je podepsána Eva Hanzalová.

zobrazit více

Tapety zahalí stěny do luxusu

Od stanů a plachet dospěla teplická továrna k tapetám. Po převratu v roce 1989 strhávali lidé ve svých bytech tapety i proto, že v nich zůstávala pachuť komunistických let.

zobrazit více

Dům, kde hrají prim dřevo a tapety

Kvalitní materiály, tedy hlavně přírodní dýha a lakovaný nábytek, a také důraz na praktičnost – tyto dvě vlastnosti zdobí rodinný dům na okraji Prahy.

zobrazit více

© 2010 - 2019 VAVEX | Ochrana osobních údajů | Cookies

Developed by: Smartim

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >