09. listopad 2021

Nová kolekce tapet OASIS od Eijffinger na našem e-shopu

Dovolte nám představit novinku ze světa tapet. Tentokrát se jedná o kolekci tapet holandského výrobce Eijffinger.

Nizozemský výrobce tapet Eijffinger má velice dlouhou tradici. V roce 1875 si Anna Eijffinger otevřela první obchod naproti královskému paláci v Haagu.
Anna byla vynikající obchodnicí a dokázala vybudovat značku tapet, které důvěřovala hlavně vyšší společnost. První zákazníci značky Eijffinger si potrpěli na luxus a ten od nich dostanete dodnes. Exkluzivní tapety zdobí nejednu vilu nebo hotel. Eijffinger udávají celosvětové trendy tapet, ať už se jedná o jejich tematické kolekce či inovativní technologie digitálního tisku.

Nová kolekce tapet Oasis Vám promění domov v tropický ráj. Zářivý design a moderní barvy v exotickém provedení dodají nejen Vašim stěnám, ale i interiéru vintage atmosféru. Vytvořte si místo pro sdílení s ostatními a útočiště, kde můžete načerpat energii.

Na co se v této kolekci tapet na zeď můžete například těšit?

  • Leopardi
  • Tygři
  • Letící jeřábi
  • Velkoplošné palmy...

…a mnohem více si přečtěte na našich stránkách.

Pokud si kolekci Oasis chcete detailněji prohlédnout, můžete si ji projít v naší virtuální kolekci nebo youtube kanále.

Oranžová tapeta na zeď v interiéru s bílými jestřáby Růžová tapeta na zeď s tygry a palmami Zelená tapeta na zeď s tygry a palmami Interiér s tapetou na zeď s palmami.

© 2010 - 2022 VAVEX | Ochrana osobních údajů | Cookies

Developed by: Smartim

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >