Jak se staví sen • Tapety Vavex

I v dalším díle pořadu televize PRIMA „Jak se staví sen“ byly při realizaci proměny interiéru použity vliesové tapety. Manželé Jiřina a Jan spol..

zobrazit více

30% sleva na dětské kolekce

Udělejte radost dětem a kupte jim dětskou tapetu. S blížícím se Mezinárodním dnem dětí jsme pro Vás připravili akci na naše dětské kolekce tapet. Všechny uvedené kolekce v období od 26. 5. - 30. 6. 2017 jsou se slevou 30%. Sleva je na tapety, vybrané bordury a ..

zobrazit více

Jak se staví sen • Tapety Vavex

V pondělí 15. 5. jste mohli sledovat na televizi Prima pořad Jak se staví sen, ve kterém došlo ke skvělému přebudování chaty v chatové oblasti u Plzně a naše tapety byli u toho. Chatu využívají k trvalému bydlení malá 4 a půl letá Martinka se svou babičkou, kte..

zobrazit více

Tapeta z kolekce 24 Carat v obývacím pokoji

V tomto pokoji byla na stěnu použita vliesová tapeta z kolekce 24 Carat. Jedná se o luxusní kolekci tapet, která vás zaujme jednoduchými vzory se stříbrnými a zlatými odlesky.

zobrazit více

Tapety Eijffinger v dětském pokoji

V tomto studentském pokoji byla jako dominanta stěn použita vliesová tapeta 347543 z kolekce Script od světového výrobce tapet Eijffinger. Tapeta s černým základem a jemnými šedými kostičkami, byla...

zobrazit více

Tapety Vavex v rodinném domě

Při rekonstrukci rodinného domu byli použity tapety Atlas. Konkrétně exkluzivní metalická mramorová vliesová tapeta 5058-5 z kolekce 24 Carat, která se perfektně doplňuje s krbovou vložkou umístěnou v pokoji.

zobrazit více

Originální vzory tapet inspirované přírodou

Nudí Vás bledé stěny, v jejichž sevření žijete? Přichází čas na změnu. Přírodní motivy luxusních vliesových tapet nabízené společností Vavex dodají Vašemu interiéru nový rozměr. Originální vzory jako vystřižené z filmů s Al Caponem, designové tapety s výraznou texturou a vzory ..

zobrazit více

Nadace Terezy Maxové ve spojení s Tapetami Vavex

Pomáháte nám pomáhat. V loňském roce jsme se rozhodli, že bychom rádi přispívali prodejem tapet na dobročinné účely. Vlastně jsme nemuseli ani příliš přemýšlet, protože již spoustu let je nám sympatická činnost Nadace Terezy Maxové. ..

zobrazit více

Rekonstrukce bytu s použitím tapet Eijffinger

Rekonstrukce bytu s tapetami Eijffinger. V této realizaci byli použity tapety holandského výrobce Eijffinger. Konkrétně vliesová tapeta 347563 z kolekce Script, která dodává interiéru nádherný nádech retra.

zobrazit více

Hotel Millenium Karlovy Vary

LUXURY WELLNESS & SPA HOTEL MILLENIUM svým širokým zaměřením a množstvím služeb oslovuje všechny věkové kategorie a zároveň všechny možné cíle hostů proč Hotel MILLENIUM a lázeňské město Karlovy Vary navštívit a strávit zde krásný čas.

zobrazit více

Hotel Lions Nesuchyně

Hotel Lions, školící středisko Nesuchyně. Nachází se ve velmi pohostinné a klidné krajině s velkými možnostmi sportovního a turistického vyžití.

zobrazit více

Lidové noviny – Tapety už nejsou stigmatem z paneláků – 19.12.2016

Napsali o nás, nyní v Lidových novinách... Časy, kdy se na tapety hledělo jako na přežitek ze socialistických dob, jsou dávno pryč.

zobrazit více

Heimtextil 2017

Jako každý rok, tak i letos se účastníme největšího a nejvýznamějšího veletrhu bytového designu Heimtextil ve Frankfurtu nad Mohanem.

zobrazit více

Foto Inspirace a Trendy 2016

Foto Inspirace a Trendy 2016 – uveřejněno v časopise Interiéry při příležitosti prezentace na veletrhu For Furniture a Design Shaker. Třetí ročník expozice o interiérových trendech – kompozice a vzorkovnice tradičních a netradičních materiálů..

zobrazit více

Interiéry – časopis pro designéry, architekty a profesionály z oboru interiérů

Tapety jsou v interiérovém designu oblíbené téma, jsou hravé, inspirativní a dokážou posunout interiér o několik stupňů výš za relativně malé náklady...

zobrazit více
1 2 3 4

© 2010 - 2019 VAVEX | Ochrana osobních údajů | Cookies

Developed by: Smartim

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >