Magazín VAVEX - moderní tapety pro Vaše bydlení

Novinka italského výrobce tapet Zambaiti Parati

16. duben 2021

Dovolte nám představit luxusní novinku ze světa tapet. Tentokrát se jedná o kolekci tapet italského výrobce Zambaiti Parati – Elie Saab.

zobrazit více

Tapetová akademie 4.díl

16. duben 2021

V naší Tapetové Akademii, jsme natočili krátké video o ostatních tapetách.

zobrazit více

Tapetová akademie 3.díl

30. březen 2021

V naší Tapetové Akademii, jsme natočili krátké video o vinylových tapetách.

zobrazit více

Papírové tapety

04. březen 2021

Papírové tapety na zeď patří k těm základním, historicky nejstarším, a také k těm nejlevnějším tapetám.

zobrazit více

VAVEX je tu s vámi už 30 let

23. únor 2021

V květnu roku 2020 tomu bylo 30 let od vzniku naší firmy Vavex. 30 let, 10950 dní nebo 262 800 hodin. Jsme opravdu rádi, že jste tu s námi a žijete náš příběh.

zobrazit více

Tapetová akademie 2.díl

23. únor 2021

V naší Tapetové Akademii, jsme natočili krátké video o papírových tapetách.

zobrazit více

Novinky od firmy Eijffinger

19. únor 2021

Nizozemský výrobce tapet Eijffinger má velice dlouhou tradici. První obchod si naproti královskému paláci v Haagu otevřela Anna Eijffinger již v roce 1875.

zobrazit více

Kde se vzaly tapety?

10. únor 2021

Lidé měli potřebu zkrášlovat si stěny svých obydlí od nepaměti. Ať už to byly pravěké malby na stěnách jeskyní, vytesané hieroglyfy zdobící egyptské chrámy nebo orientální dlaždicové mozaiky v palácích sultánů. Tapety ovšem pochází ještě z větší dálky. Kde se vzaly a jaká byla ..

zobrazit více

Tapetová akademie 1.díl

01. únor 2021

V naší Tapetové Akademii, jsme natočili krátké video o historii tapet.

zobrazit více

Lepení vliesových tapet

17. květen 2016

Vliesové tapety: jsou vhodné pro veškeré podklady, stěny, zdi, stropy atd., opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové p..

zobrazit více

Lepení vinylových tapet

11. květen 2016

Vinylové tapety: jsou vhodné do všech typů interiérů (zdi, sádrokartony, umakart, různé omyvatelné nátěry). V závislosti na množství a kvalitě vrchní vinylové vrstvy je možno tapety použít pro různé účely. Koupelnové tapety je možné použít do vlhkého prostředí, např. do koupeln..

zobrazit více

Lepení papírových tapet

10. květen 2016

Papírové tapety: jsou vhodné do všech interiérů, nehodí se však do vlhkého prostředí a ani na stěny, které hodně praskají. Stěny místnosti důkladně očistěte a vyrovnejte nerovnosti, např. stěrkou. Staré tapety na zeď a vodou rozpustnou malbu odstraňte, nejlépe vodou nebo odstra..

zobrazit více

Druhy tapet dle použitého materiálu

03. květen 2016

Papírové tapety mají obvykle jednu nejvýraznější výhodu oproti jiným a touto výhodou je nízká cena. Vinylové tapety na zeď jsou vhodné do všech typů interiérů (zdi, sádrokartony, umakart, různé omyvatelné nátěry). Vliesové tapety je relativně nový druh tapet a díky jednoduchému..

zobrazit více

Příprava před lepením tapet

30. duben 2016

Před tapetováním zkontrolujte symboly,které jsou důležité při nákupu a následnou prací s tapetami. Tapetujte vždy tapetami jedné výrobní série! Všechny tapety by měly mít stejné výrobní číslo, abyste dosáhli stejného odstínu. Podklad musí být rovný, čistý, nemastný, zbavený vš..

zobrazit více

© 2010 - 2021 VAVEX | Ochrana osobních údajů | Cookies

Developed by: Smartim

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >